Školní ples 2024

2. 2. 2024
DK Poklad v Ostravě-Porubě

Všechny tímto srdečně zveme na náš tradiční školní Maturitní ples 2024, který se uskuteční v pátek 2. února 2024 v DK Poklad v Ostravě-Porubě.

Čeká nás bohatá zábava a zajímavý program, k tanci a poslechu budou hrát kapela COTYBOTY a později DJ Leafur. Pevně věříme, že se společně sejdeme v hojném počtu a užijeme si společně po dlouhé době méně formální setkání. Navíc doprovodíme naše budoucí maturanty do poslední části jejich působení na 1st ISO.

Lístky budou v prodeji na sekretariátě školy a to v ceně 350 Kč za lístek. Platba může být v hotovosti na sekretariátě školy nebo převodem na účet školy v podobě poznámky (např. Helebrant 3xB = Helebrant 3 lístky na balkón), my Vám potom místo ke stolu přiřadíme a lístky si budete moci kdykoliv na sekretariátě vyzvednout. Do poznámky opravdu prosíme uvést Vaše jméno a identifikaci S = Sál nebo B=Balkón.

Dále nabízíme takzvaný Sponzorský lístek v hodnotě 500 Kč, kdy tímto dáváme možnost finančně přispět na organizaci plesu a jedná se opravdu o extra příspěvek mimo zakoupení vstupenky ke stolu, finance z prodeje těchto lístků půjdou čistě na veškerou organizaci a program plesu.