Studentka

Studentka

Žáci
15. 11. 2017

Jako každý deváťák jsem nevěděla, co od střední očekávat a 1st International School of Ostrava jsem si vybrala převážně proto, že zde chodila má sestra. Sice to nebyl úplně High School Musical, ale i přesto ISO předčilo má očekávání.

Díky rodičům jsem dostala možnost studovat v mezinárodním prostředí, kde jsem poznala spoustu nových a zajímavých lidí z celého světa a konečně jsem měla pocit, že někam patřím.

Po třech letech mohu s jistotou říct, že mi tato škola dala nejen znalosti, ale zároveň mě naučila rozvíjet mou osobnost. Díky ISU mám kolem sebe kamarády, se kterými zažívám nejlepší momenty svého života a za nic na světě bych je nevyměnila (nebo možná za cookie).

A co se týče budoucnosti? Myslím si, že každý někdy v životě zápasí s tím, kdo vlastně je a kam patří. A i přesto, že stále nevím, kterým směrem se v budoucnu vydat, vím, že jediné, co můžu opravdu udělat, je prostě žít naplno. A doufám, že pokud tak učiním, najdu to, kým opravdu jsem a z toho se naučím dál růst. Věřím, že ISO je velkou součástí mé životní cesty, a že mi napomáhá se směřováním tím správným směrem.

Pro každého tato škola znamená něco jiného. Pro mě je ISO jedna velká rodina, která při vás bude vždy stát a já jsem ráda, že mohu být jejím členem. Děkuji všem, že jste součástí mého života.

Absolvent

Vzpomínám si, jak jsme během mého prvního univerzitního ročníku seděli v londýnské kavárně s mými bývalými spolužáky z 1st International School of Ostrava...

Petra Helebrantová

Ve škole jsem vždy hledala VÍC NEŽ JEN VZDĚLÁNÍ. Věřím  v zážitkové učení, projektové vyučování a komunitní vzdělávání. Jsem nadšeným propagátorem čtenářsk...

Absolvent

ISO jsem si před osmi lety vybral, jelikož nabízelo něco pro mě v tu dobu nevídaného – už jako malý jsem věděl, že angličtina je základní jazyk, jenž...