O nás

Proč?

Na naší škole v plné míře používáme moderní pedagogiku pro 21. století a vychováváme tak vzdělané jedince, kteří získávají klíčové kompetence pro uplatnění a úspěch v současném světě.

Filozofie školy

1st International School of Ostrava je školou, která poskytuje kvalitní moderní vzdělávání odrážející potřeby současné doby. Motivační vzdělávací program klade na žáky vysoké nároky a vyžaduje od nich zapojení veškerého intelektuálního úsilí, kreativity, pevné vůle a morálních sil. Škola vnímá své žáky jako osoby, jež se budou zanedlouho plně podílet na přispění kvalitního života na Zemi. Ve školním roce 2020/2021 se 1st International School of Ostrava - mezinárodní gymnázium, s.r.o. stala kandidátskou školou vzdělávacího programu International Baccalaureate Diploma Programme. Škola je v autorizačním procesu k získání akreditace titulu IB World School. Školy tohoto typu sdílejí stejnou filozofii a jsou zárukou vysoké kvality mezinárodního vzdělávání, která je pro 1st International School of Ostrava důležitá a zároveň věří, že je to ta správná cesta pro vzdělávání studentů.    

International Baccalaureate

Cílem organizace International Baccalaureate je rozvíjet zvídavé, zasvěcené a empatické mladé lidi, kteří pomáhají vytvářet lepší, poklidný svět díky mezikulturnímu pochopení a respektu. IBO spolupracuje se školami, vládami a mezinárodními organizacemi a společně vytváří náročný program mezinárodní úrovně a rigorózní hodnocení. Program podporuje studenty na celém světě, aby se stali aktivními, soucitnými a celoživotními studenty, kteří chápou ostatní, navzdory jejich rozdílnostem. Ve školním roce 2020/2021 se 1st International School of Ostrava - mezinárodní gymnázium, s.r.o. stala kandidátskou školou vzdělávacího programu International Baccalaureate Diploma Programme. Škola je v autorizačním procesu k získání akreditace titulu IB World School. Školy tohoto typu sdílejí stejnou filozofii a jsou zárukou vysoké kvality mezinárodního vzdělávání, která je pro 1st International School of Ostrava důležitá a zároveň věří, že je to ta správná cesta pro vzdělávání studentů.   To znamená, pokud škola úspěšně dokončí akreditační proces programu, budou žáci tento program studovat již plně v rámci gymnázia od září 2021.    Doposud studium IB DP probíhá v rámci gymnázia ve spolupráci s partnerskou školou The Ostrava International School - http://www.tois.world/

Ekonom školy

Na plný pracovní úvazek hledáme ekonoma/ekonomku školy.  Ekonom/ka - účetní  Strategické vedení finančního a znalost účetnictví příspěvkových organizací Tvorba rozpočtů a finančních plánů, průběžné finanční, ekonomické zprávy a rozvahy   Příprava návrhů, zpracování a realizace dotačních a grantových projektů národních i evropských ve svěřené oblasti Zpracování podkladů pro účetní audit a výroční zprávu Zajištění styku s bankami, FÚ, OSSZ, zdravotními pojišťovnami, práce s datovou schránkou Korespondence s úřady, dodavateli a rodiči  Požadujeme: Morální a právní bezúhonnost Pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, preciznost Proaktivní přístup, orientace na výsledek, vytrvalost, pečlivost, důslednost, důkladnost Komunikační a organizační schopnosti Pokročilá práce na PC (office, internet, google)  Ochotu se dále vzdělávat Komunikativní znalost anglického jazyka - výhodou   Nabízíme: Dynamický kolektiv, mezinárodní prostředí, prodloužení smlouvy na dobu neurčitou, 5 týdnů dovolené, sick days, pružnou pracovní dobu, nástup ihned, mzdové rozpětí: 25 000 Kč - 30 000 Kč      Kontaktní osoba: Bc. Petra Lefendová (lefendova@is-ostrava.cz)                                                                   

Podporujeme
Partneři