Let The World Come to You

Other
3.2. 2017
Let the World Come to You
 
 
Soutěž týmů v prezentačních dovednostech…. in English!!!
 
Let the World Come to You již tradičně prověřuje kvality týmů studentů základních škol v Moravskoslezském kraji, nejen v prezentačních dovednostech, ale především v angličtině.
 
První ročník soutěže se uskutečnil již v roce 2008 s tématem Země světa. Již tehdy soutěž zaznamenala nemalý úspěch. V dalších letech pak následovala témata Hudba, Technologie, Sport, Velký třesk, Superhrdinové, Móda či Světlo. Spolu s novými tématy přibývalo také množství žáků, kteří chtěli zazářit ať už v prezentačních dovednostech či v angličtině.
 
K letošnímu roku 1st International School of Ostrava eviduje více než 30 základních škol z Moravskoslezského kraje a stovku žáků, kteří se soutěže zúčastnili.
Po dobu trvání, si soutěž vydobyla vysoké renomé a tradičně poutá pozornost regionálních medií. Je přínosná pro výuku angličtiny a dalších předmětů na ZŠ.
 
Na skvělé výkony žáků dohlíží odborná porota, která je vybírána z řad známých osobností a především odborníků. V minulých letech účast v porotě přijali např. Ondřej Hejma, Aleš Valenta, Beáta Rajská, Ivo Vondrák, zástupci společností Fullbright Foundation, Britského centra, Cooltour, Vysoké školy báňské, Ostravské univerzity, ambasády USA v Praze, gymnázia BMA ve Frýdlantě nad Ostravicí.
 
Více informací naleznete v propozicích k soutěži zde
 
 
Fotogalerie z akce naleznete na facebooku zde
 
 
 
Pod záštitou
Sdružení pro rozvoj moravskoslezského kraje
Za podpory
Moravskoslezský kraj Ostrava!!!
Partneři soutěže
Forum Nová KarolinaSvět TechnikySustainable Development GoalsACEAFNERádio ČasDuke of Edinburgh's International Award
Tiskárna DubíChocholoušekX Laser GameSC FajneOstravské VýstavyPraktik Papír
Letiště Leoše JanáčkaKnihy DobrovskýPojišťovna VZPADIPOxford BookshopMediaMax
1 2
We support
Our partners