žák

žák
Žáci
12.4. 2021
Už od mala miluji jazyky, vždy mě bavilo cestování a ten úžasný pocit z toho, že se s někým dokážu domluvit. Mou vášní je ale už od malička poslouchání a zpívání písniček. Podle slov rodičů jsem prý dřív zpívala, než mluvila. Když jsem se konečně rozmluvila, tak jsem věděla, že jen česky zpívat nebo mluvit nechci, moje první písničky byly ve školce v angličtině, kvůli jazykům jsem pokračovala na jazykové základce. Postupně jsem si k angličtině přidala francouzštinu, němčinu a italštinu. 
 
Jazyků jsem se nechtěla vzdát a zároveň jsem chtěla vystudovat gymnázium. ISO mi doporučila kamarádka, řekla mi, že by se mi tato škola velmi líbila díky spojení všeho, co mám ráda. A měla pravdu! ISO je totiž škola přesně pro mě. Každý den mi pomáhá v jazykovém rozvoji, pohybuji se v přátelském mezinárodním prostředí a zároveň můžu dělat, co mě baví. Vyhovuje mi podporující a motivační přístup učitelů.  Mám hodně volnočasových aktivit, ať už to je zpěv, modeling anebo moderování, ale i přes mou občasnou absenci se dá škola díky skvělému individuálnímu přístupu učitelů zvládat naprosto s přehledem a vždy mám pocit, že jsem nechyběla ani na jednu hodinu. 
 
Ve škole je super mezinárodní parta. Baví mě, že se na jednom místě potkávám se spolužáky i s vyučujícími z různých částí světa. Rodilé mluvčí máme na výuku několika předmětů a zahraniční spolužáci nejsou u nás žádnou výjimkou. Poznávat svět a aktivně používat cizí jazyky tak můžu i v pohodlí své školy, užívám si to a jsem za to vděčná!
Podporujeme
Partneři