Absolvent

FlyGunCZ
Absolventi
9.10. 2018

Jsem člověk, který odmalička nemá rád změny a těžko si na ně zvyká, ale jakmile si danou změnou projdu, jsem velice vděčný za novou zkušenost. Přesně tak tomu i bylo, když jsem se v páté třídě rozhodoval, zda-li mám následujících 8 let studovat na ISU. Řekl jsem si ano, a teď jsem za to nesmírně rád.

Aklimatizace to byla velice rychlá, protože vás v ISU přivítají s otevřenou náručí. Je to místo, kde vás nikdo nesoudí za to, jací jste. Chvíli jsem sice bojoval s tím, že jsou veškeré předměty vyučovány v angličtině, ale netrvalo to dlouho a stal jsem se mnohem sebevědomějším a mé odhodlání snažit se více narůstalo, čemuž vděčím především skvělým vyučujícím, kteří vás motivují a dokážou vám kromě informací předat i skvělé rady do života. Na ISU se také setkáte s obrovitánskou různorodostí, ať už je řeč o studentech a nebo o již zmíněných učitelích. Člověk se bojí neznámého a proto jsem rád, že jsem se v tak brzkém věku setkal s odlišnými kulturami, jejich zvyklostmi a pohledy na svět.

Po studiu jsem se rozhodl nejít na vysokou, a to i přes to, že vás ISO na vysokoškolské studium dokáže perfektně připravit. Místo toho jsem zvolil naplno se věnovat mé již rozjeté kariéře. Věřím, že vše je jak má být a nevím, kam mě život zavede dále, ale vím s jistotou, že si sebou na té cestě vždy ponesu zkušenosti nasbírané na ISU. Děkuji všem profesorům, kteří mě za těch 8 let učili, byli jste báječní a dali jste mi toho hodně. Rád s vámi kdykoliv skočím na pivo... klidně i na dvě.

Podporujeme
Partneři