Absolvent

Alumni
Absolventi
30.5. 2018

ISO jsem si před osmi lety vybral, jelikož nabízelo něco pro mě v tu dobu nevídaného - už jako malý jsem věděl, že angličtina je základní jazyk, jenž je využitelný po celém světě a myšlenka na to, že se budu učit všechny předměty v angličtině, mě fascinovala. Tento rok je pro mě poslední, což je smutné, protože jsem tady strávil větší část svého života. Potkal jsem plno zajímavých lidí a podíval se na spoustu krásných míst.

Od doby, co jsem nastoupil do primy, jsem urazil dlouhou cestu; díky klubu MUN jsem měl šanci podívat se do budovy polského senátu a vyzkoušet si na vlastní kůži, jaké to je řešit světové problémy. V sextě jsem se mohl podívat do překrásných měst Španělska, do Barcelony, Madridu a Ovieda. Také jsem se účastnil soutěže amerického deníku The New York Times, kde jsem skončil mezi finalisty. Naše škola odvádí svou práci výborně, vytváří přátelské prostředí s profesionálním přístupem a rozhodně bych ji nevyměnil za nic na světě. Naši učitelé mi toho mnoho předali a také mě velmi dobře připravili na to, co mě čeká v budoucnosti.

A co dál? Vybral jsem si vysokou školu v Gruzii se zaměřením na Business Administration. Proč zrovna Gruzie? Protože je to ideální cesta, jak si otevřít obzory. Vysokou školu v Anglii má vystudovanou každý pátý mladý člověk z mého okolí, avšak Gruzie je úplně jiná, má jiné tradice, žijí tam jiní lidé než v západní Evropě a poznání takových kultur je velmi obohacující. Ale kdo ví, třeba po studiu v Gruzii vyzkouším i další studium v Anglii. Avšak jedno vím určitě, ISO bude mít v mém srdci vždy speciální místo.

Podporujeme
Partneři