Absolventka

Alumni
Mediálních komunikace na UTB, a současně pracující pro mediálního giganta HAVAS
Absolventi
30.5. 2018

ISO pro mě znamená sen jednoho skvělého muže. Sen, který se stal realitou. Pan Petrus započal úžasný projekt, který se proměnil v úspěšnou vzdělávací instituci pro mladé lidi, kteří touží po něčem víc než standardizovaném způsobů vzdělávání. ISO mění pravidla, nastavuje novou laťku a vede své studenty k uvědomění si, že jedinou zábranou je jejich vlastní mysl. Můžeme čelit všem možným překážkám a stále dosáhnout svého cíle. A právě tento vzkaz v sobě ponese každý absolvent ISO.

ISO pro mě také znamená vzkaz ať sníme ve velkém, ať si za tím jdeme, protože kdyby jeden člověk nešel za svým snem, dnes bychom nepsali tyto řádky, co pro nás ISO znamená. Ano, ISO je vše, co již o něm bylo řečeno: mezinárodní prostředí, obohacující multikulturní zkušenost, rozšiřování svých obzorů, atd.


Já osobně ISO vnímám jako dar do života. Neboť jsem měla neskutečné štěstí s mou třídou, se kterou jsme zažili opravdovou jízdu za ty 4 roky. Opovážím se i prohlásit, že jsme se ve škole zapsali jako legendy. Máme vzpomínky na celý život, a příběhy, ze kterých brečíme smíchy doteď. Navždy bude jenom jeden Polman, Nicole, Vláďa nebo Kristián. A právě tato životní zkušenost je největším darem. Bavte se, užijte si svůj čas na střední (krátké 4 roky v porovnání s dekádami stresující práce) a mějte v mysli Memento mori.

Ironií je, že, jsem nikdy neopustila mezinárodní prostředí jak v osobním, tak i v profesním životě. ISO prostě zanechá stopu na vždy.

Podporujeme
Partneři