Absolvent

Creative & Strategy Lead at REMEMBERSHIP_
Absolventi
30.5. 2018

ISO je pro mě srdcovka. Jednoznačně. Stejně jako jsem hrdý na město, kde jsem vyrostl, jsem hrdý na školu, která na mě měla ze všech vzdělávacích institucí, kterými jsem si prošel, vliv jednoznačně největší.

Škola vybudovaná týmem kolem Jana Petruse a Bretta Graye dokáže dát dohromady opravdu pestré spektrum lidí. Díky tomu jsem se naučil vycházet s různými lidmi a v různých prostředích. Zažil jsem na střední škole hodně věcí. Lásky, hádky, neúspěchy, úspěchy, zase hádky, obrovskou míru pomoci a nadšení... od správce pana  Knápka přes skvělé i přísné učitele. S odstupem času bych většinu mých učitelů nenazýval učiteli, ale lídry, kteří vedou své žáky k tomu, aby z nich jednou vyrostli podobní lídři. Upřímně a bez patosu.

Od rodičů to byl obrovský dar na celý život. Od spolužáků super zážitky, na které nikdy nezapomenu. Od ISA neuvěřitelné uchopení a zvládnutí člověka, jako jsem já. Od Petry Helebrantové prostor, ve kterém jsem se uměl pohybovat a růst. Od Honzy Petruse nasměrování a nastavení toho správného mindsetu na celý život. <3 Děkuji všem a upřímně doufám, že jednou budu moct vést svoje děti tak, jak mne vedli moji rodiče a jak mě vedlo ISO střední školou.

Doufám, že až jednou budu mít děti, tak i pro ně bude střední škola tak zásadní,  jako byla pro mě,  a že je povedu aspoň tak, jak mě vedli mí  rodiče a následně osobnosti téhle školy.

Podporujeme
Partneři