Absolvent

BA Hons International Business Studies at Edinburgh Napier University
Absolventi
30.5. 2018

Vzpomínám si, jak jsme během mého prvního univerzitního ročníku seděli v londýnské kavárně s mými bývalými spolužáky z 1st International School of Ostrava a vzpomínali, co vše pro nás tato škola znamenala. Do té doby jsem si to neuvědomil. 

Pro mne osobně byla 1st International School of Ostrava PŘÍLEŽITOST. Dostal jsem možnost účastnit se výměnného programu, díky kterému jsem poznal nové kultury a poznal nové lidi. Příležitost taky dostalo mé kreativní já, když jsem pracoval na školním časopisu. Dostal  jsem příležitost být součástí IB DP programu, který rozvíjí tolik různých dovedností. To je jen pár příležitostí z mnoha, které mi ISO nabídlo.

Chtěl bych obrovsky poděkovat všem učitelům, kteří nás provázeli těmi dvěma stresujícími, utrápenými a bezesnými roky v IB. Když přemýšlím o IB, vrací se mi všechny ty noční můry s deadliny. Nicméně podstatné je, že mi tento program pomohl. Byl jsem výborně připraven nejen pro můj další akademický život, ale také pro ten profesní. Nyní jsem třetím rokem studentem na jedné z univerzit v Edinburghu a dokončuji svůj bakalářský program a zároveň pracuji na plný úvazek a mohu říci, že všechen ten pot a tvrdá práce na ISO se vyplácí.

 #lovingtravel #awesomestudentlife

Podporujeme
Partneři