Let The World Come to You

Jiné
3.2. 2017
Let the World Come to You
 
 
Soutěž týmů v prezentačních dovednostech…. in English!!!
 
Let the World Come to You již tradičně prověřuje kvality týmů studentů základních škol v Moravskoslezském kraji, nejen v prezentačních dovednostech, ale především v angličtině.
 
První ročník soutěže se uskutečnil již v roce 2008 s tématem Země světa. Již tehdy soutěž zaznamenala nemalý úspěch. V dalších letech pak následovala témata Hudba, Technologie, Sport, Velký třesk, Superhrdinové, Móda či Světlo. Spolu s novými tématy přibývalo také množství žáků, kteří chtěli zazářit ať už v prezentačních dovednostech či v angličtině.
 
K letošnímu roku 1st International School of Ostrava eviduje více než 30 základních škol z Moravskoslezského kraje a stovku žáků, kteří se soutěže zúčastnili.
Po dobu trvání, si soutěž vydobyla vysoké renomé a tradičně poutá pozornost regionálních medií. Je přínosná pro výuku angličtiny a dalších předmětů na ZŠ.
 
Na skvělé výkony žáků dohlíží odborná porota, která je vybírána z řad známých osobností a především odborníků. V minulých letech účast v porotě přijali např. Ondřej Hejma, Aleš Valenta, Beáta Rajská, Ivo Vondrák, zástupci společností Fullbright Foundation, Britského centra, Cooltour, Vysoké školy báňské, Ostravské univerzity, ambasády USA v Praze, gymnázia BMA ve Frýdlantě nad Ostravicí.
 
Více informací naleznete v propozicích k soutěži zde
 
 
Fotogalerie z akce naleznete na facebooku zde
 
 
 
Pod záštitou
 
Za podpory
Moravskoslezský kraj Ostrava!!!
Partneři soutěže
   Sustainable Development Goals ACEAFNE Rádio Čas
 Duke of Edinburgh's International Award Tiskárna Dubí Chocholoušek X Laser Game 
SC Fajne Ostravské Výstavy Praktik Papír  Letiště Leoše Janáčka Knihy Dobrovský
Pojišťovna VZP ADIP Oxford Bookshop MediaMax 
 
1 2
Podporujeme
Partneři