O nás

Proč?

Na naší škole v plné míře používáme moderní pedagogiku pro 21. století a vychováváme tak vzdělané jedince, kteří získávají klíčové kompetence pro uplatnění a úspěch v současném světě.

Filozofie školy

1st International School of Ostrava je školou, která poskytuje kvalitní moderní vzdělávání odrážející potřeby současné doby. Motivační vzdělávací program klade na žáky vysoké nároky a vyžaduje od nich zapojení veškerého intelektuálního úsilí, kreativity, pevné vůle a morálních sil. Škola vnímá své žáky jako osoby, jež se budou zanedlouho plně podílet na přispění kvalitního života na Zemi.

International Baccalaureate

Cílem organizace International Baccalaureate je rozvíjet zvídavé, zasvěcené a empatické mladé lidi, kteří pomáhají vytvářet lepší, poklidný svět díky mezikulturnímu pochopení a respektu. IBO spolupracuje se školami, vládami a mezinárodními organizacemi a společně vytváří náročný program mezinárodní úrovně a rigorózní hodnocení. Program podporuje studenty na celém světě, aby se stali aktivními, soucitnými a celoživotními studenty, kteří chápou ostatní, navzdory jejich rozdílnostem. Studium IB DP probíhá v rámci gymnázia ve spolupráci s partnerskou školou The Ostrava International School - http://www.tois.world/

Pracovní pozice: školní asistent

Do našeho pedagogického týmu hledáme od září 2020 školního asistenta/školní asistentku.  Náplní práce je asistence pedagogům při práci se žáky se speciálními vzdělávacími potřebami. Nabízíme částečný pracovní úvazek (16 hodin) v dynamickém kolektivu a v mezinárodním prostředí. Kvalifikační studium "Asistent pedagoga"  a dobrá znalost anglického jazyka podmínkou.  Nabízíme inspirativní pracovní prostředí, pedagogickou podporu a možnosti dalšího profesního rozvoje, aktivní zapojení do činností školy a kreativní práci se žáky.   Pro bližší informace kontaktujete zástupkyni ředitele paní Táňu Mickovou (mickova@is-ostrava.cz).

Podporujeme
Partneři